Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Twórczego POLART – 8 maja 2021 godz. 18.00 Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce

Szanowni Państwo,

Mam  zaszczyt zaprosić Państwa na doroczne Walne Zgromadzenie

Stowarzyszenia Twórczego POLART, które odbędzie się w dniu 8 maja 2021 roku o godz. 18.00

W Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce – ul. Zamkowa 8 pod hasłem „Świętujemy XXX-lecie”.

W Programie :

1. Przestawienie sprawozdania merytorycznego i finansowego Zarządu z działalności w 2020 r.
  2. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej
  3. Zatwierdzenie przez Walne Zgromadzenie sprawozdań
  4. Udzielenie Zarządowi absolutorium
  5. Zatwierdzenie planu działania na bieżący rok.

Uroczystość rozpocznie recital fortepianowy Izabeli Jutrzenka-Trzebiatowskiej „Zaproszenie do walca” ­- inaugurujący jednocześnie IX Międzynarodowy Festiwal Związki pomiędzy Kulturą Południa a Północy Schubert-Chopin-Grieg. Wzajemne inspiracje i rezonans w malarstwie i literaturze 2020,

a zakończy finisaż trwającej od 1 lutego 2021 r. w Zamku Żupnym wystawy malarstwa Kai Soleckiej.

Ze względów organizacyjnych, a w szczególności nadal szalejącą pandemię, prosimy o wcześniejsze, tj do dnia 1 maja 2021r. potwierdzenie obecności wraz z informacją dot. przebytych szczepień względnie przebycia choroby SARS-COV-2.

Zwracam się też do Państwa z gorącą prośbą o uregulowanie składek członkowskich

w wysokości 120 zł rocznie przelewem na konto ST POLART

Joanna Krupińska-Trzebiatowska